مهد اندیشه ساز کودکان (قصه بان)

آیا قبلا حساب کاربری داشته اید? ورود


معرفی انتشارات قصه بان

۱۶ خرداد
Image

انتشارات قصه بان، با هدف گسترش کتاب و کتاب خوانی در سال 1396 تأسیس شد، با توجه به خلأ وجود مطالب مفهومی در ادبیات کودکان و این مطلب که اندیشه کودکان در سایه آموزش های صحیح و کاربردی شکوفا خواهد شد، تولید قصه های محتوا محور را آغاز کرده ایم.
با توجه به بالا رفتن هزینه چاپ کتاب و گسترش لوازم الکترونیکی و شبکه های هوشمند اطلاعاتی و کمبود وقت کافی والدین برای فرزندان، لازم دیدیم که برای آشتی کودکان با قصه های مفهومی و پرکاربرد قدمی برداریم.
قصه ها به صورت صوتی و تصویری است که در تلفن همراه، تبلت یا سیستم های کامپیوتری قابل مشاهده است با این شکل علاوه بر اینکه دیگر نیازی نیست که والدین که هزینه های گزاف چاپ کتاب را پرداخت کنند، میتوانند قصه ها را بر روی گوشی ها همراه با تصاویر گوش کنند و از دیدن آنها لذت ببرند.
هزینه کتاب ها طوری تنظیم شده که برای همگان قابل پرداخت باشد به گونه ای که همه بتوانند داستان ها را با قیمت کم تهیه کنند و موجبات سرگرمی کودکان را ایجاد کنند.
امید است که کودکان ما به جای بازی های خشن کامپیوتری با دنیای قصه ها آشتی کنند.
ما بزرگتر ها را هم فراموش نکرده ایم،در کتاب های مصور برای آدم بزرگ ها، سعی کردیم، علاوه بر تهیه قصه های کوتاه مصور برای بزرگتر ها فضای نوستالژیکی برای آشتی بزرگتر ها با دنیای کتاب های قصه های کودکی ایجاد کنیم. 
شما میتوانید از طریق یکی از روش های زیر اپلیکیشن اندرویدی را دانلود کنید و یا مستقیما از طریق سایت داستان ها را مشاهده کنید: 
آدرس سایت قصه بان
http://www.gheseban.ir
دریافت اپلیکیشن از سایت بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.namia.ghesban/?l=fa

دریافت اپلیکیشن از مایکت:
https://myket.ir/app/com.namia.ghesban

همچنین میتوانید از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام نسبت به جدید ترین محصولات ما آگاه شوید.
آدرس اینستا گرام:
https://instagram.com/gheseban?igshid=ih7nz9umjwo7

آدرس تلگرام:

https://t.me/gheseban

نحوه عضویت در اپلیکیشن و پرداخت هزینه قصه ها بسیار ساده است، شما میتوانید با یک بار عضویت همراه همیشگی ما و یا با پرداخت هزینه ی جداگانه هر فایل قصه، مهمان افتخاری قصه بان باشید.
همچنین می توانید داستان های رایگان را نیز ببینید و از شنیدن آنها لذت ببرید.

انتشارات قصه بان لحظات خوشی را برای شما و فرزندانتان آرزو میکند.


0 نظر

جهت ثبت نظر لطفا در سامانه عضو شوید یا وارد شوید.

مطالب مرتبط:

Image
۳۱ خرداد
سرزمین مهستان جلد اول، دزدهای طمع کار و پادشاه دانا
ادامه مطلب