background

انتشارات قصه بان 

مهد اندیشه ساز کودکان (قصه بان)

آیا قبلا حساب کاربری داشته اید? ورود


سایت قصه بان شامل فروشگاه قصه های صوتی و تصویری است که از روی کتاب های قصه کودک و نوجوان دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده است و تمامی حقوق نشر آنها متعلق به انتشارات قصه بان می باشد.

صاحب امتیاز: سمیه فتح زاده

موضوع فعالیت انتشارات قصه بان:

نشر داستان کودک و نوجوان به صورت کتاب چاپی و صوتی و تصویری در زمینه داستانهای مصور افسانه های ایرانی ، افسانه های ملل ، داستان های پیامبران ، شاهنامه ، اخلاقی ، انگیزشی ، رایگان ، محیط زیست ، آموزشی ، کلیله و دمنه

انتشارات قصه بان، با هدف گسترش کتاب و کتاب خوانی در سال 1396 تأسیس شد، با توجه به خلأ وجود مطالب مفهومی در ادبیات کودکان و این مطلب که اندیشه کودکان در سایه آموزش های صحیح و کاربردی شکوفا خواهد شد، تولید قصه های محتوا محور را آغاز کرده ایم.
با توجه به بالا رفتن هزینه چاپ کتاب و گسترش لوازم الکترونیکی و شبکه های هوشمند اطلاعاتی و کمبود وقت کافی والدین برای فرزندان، لازم دیدیم که برای آشتی کودکان با قصه های مفهومی و پرکاربرد قدمی برداریم.
قصه ها به صورت صوتی و تصویری است که در تلفن همراه، تبلت یا سیستم های کامپیوتری قابل مشاهده است با این شکل علاوه بر اینکه دیگر نیازی نیست که والدین که هزینه های گزاف چاپ کتاب را پرداخت کنند، میتوانند قصه ها را بر روی گوشی ها همراه با تصاویر گوش کنند و از دیدن آنها لذت ببرند.
هزینه کتاب ها طوری تنظیم شده که برای همگان قابل پرداخت باشد به گونه ای که همه بتوانند داستان ها را با قیمت کم تهیه کنند و موجبات سرگرمی کودکان را ایجاد کنند.
امید است که کودکان ما به جای بازی های خشن کامپیوتری با دنیای قصه ها آشتی کنند.
ما بزرگتر ها را هم فراموش نکرده ایم،در کتاب های مصور برای آدم بزرگ ها، سعی کردیم، علاوه بر تهیه قصه های کوتاه مصور برای بزرگتر ها فضای نوستالژیکی برای آشتی بزرگتر ها با دنیای کتاب های قصه های کودکی ایجاد کنیم. 


جهت تماس با ما و مشاهده اطلاعات تماس به بخش ارتباط با ما بروید.